Jeden z naszych ostatnich projektów to konstrukcje stalowe, które wchodzą w skład systemów wysp suszarek. Wezmą udział w procesie suszenia zrębków drzewnych w produkcji przemysłowych granulatów drzewnych.

Przemysłowe granulaty drzewne to paliwo odnawialne stosowane w elektrowniach zamiast węgla. Dzięki takiej technologii naszemu Klientowi udaje się stworzyć produkt o większej zawartości węgla, mający zastosowanie nie tylko w wytwarzaniu energii, ale także w biopaliwach, tworzywach sztucznych, produkcji stali, a nawet kondycjonowaniu gleby. Urządzenia będą pracowały w Estonii. 

PROJPRZEM MAKRUM S.A. jest uznanym producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu wydobywczego, chemicznego, cementowego i papierniczego; specjalizuje się również w wytwarzaniu jednostkowych, wyspecjalizowanych konstrukcji stalowych – głównie przemysłowych i magazynowych – o wysokich wymaganiach jakościowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników oraz dbałości o najmniejsze szczegóły w procesie tworzenia jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalizm na każdym etapie inwestycji oraz terminową realizację usług. Nasze obiekty wykonywane są w oparcie o dokumentację techniczną sporządzaną przez nas samodzielnie lub dostarczoną przez Klienta.

Wyniki Grupy Przemysłowej PROJPRZEM MAKRUM za I kwartał 2020
Prezentacja wynikowa Projprzem Makrum za rok 2019