Promlift jako lider branży wyposażenia magazynów, ma szerokie doświadczenie w zakresie sprzedaży i wynajmu różnych typów wózków widłowych. Nieuchronnym elementem eksploatacji tych maszyn jest serwis. Oferta Promlift obejmuje w tym zakresie profesjonalne usługi serwisowe, oferując klientom kompleksową obsługę w zakresie użytkowania wózków.

W ofercie Promlift oprócz sprzedaży szerokiej palety wózków nowych, używanych oraz ich najmu, znajduje się naprawa, przeglądy serwisowe, konserwatorskie i resursy. Usługi te kierowane są zarówno do klientów którzy zakupili wcześniej wózek ze sklepu Promlift (w okresie gwarancyjnym, jak i po nim), jak i dla posiadaczy wózków różnych marek pochodzących od innych dostawców. 

Zatrudnieni przez Promlift wykwalifikowani serwisanci z wieloletnim doświadczeniem oferują profesjonalne doradztwo techniczne oraz konsultacje. Własny magazyn z częściami zamiennymi, akcesoriami i elementami dodatkowego wyposażenia, daje możliwość montażu części oryginalnych jak i zamienników, wedle ustaleń i potrzeb danego klienta. Naszą przewagą konkurencyjną jest szeroki dostęp do dokumentacji technicznych i serwisowych wózków widłowych oraz profesjonalne narzędzia diagnostyczne.

Sprzedaż i wynajem maszyn oraz urządzeń, z jednej strony narzuca na Promlift obowiązek odpowiedzialności za oferowane produkty, z drugiej daje możliwość rozwoju i specjalizacji w tym obszarze biznesu. Fachowość i jakość usług oferowanych przez serwis Promlift, zostały docenione przez czołowego niemieckiego producenta wózków widłowych – firmę Jungheinrich, której Promlift został partnerem serwisowym na terenie Polski. To dla bydgoskiej marki najwyższy dowód zaufania.

Marka Promlift należy do PJP Makrum S.A., grupy spółek przemysłowych notowanej na warszawskiej GPW od 1999 roku. Wejście w skład Grupy Przemysłowej pozwoliło marce myśleć o ekspansji w szerokich perspektywach i ciągłym poszerzaniu oferty, aby jak najlepiej dostosować się do dynamicznie rosnących potrzeb rynku.

Nowe kierunki eksportu i szybki wzrost rynku systemów przeładunkowych
Vodcast z PJP Makrum - omówienie wyników spółki za I półrocze 2021