Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W 58. odcinku omawiamy wyniki PJP Makrum S.A. za I półroczne 2021 roku i odpowiadamy na pytania widzów na temat tej spółki.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W pięćdziesiątym ósmym odcinku Mikołaj Jerzy zaprosił dwójkę gości – Piotra Szczeblewskiego, Prezesa Zarządu PJP Makrum S.A. oraz Piotra Fortunę, Dyrektora Finansowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. Podczas rozmowy opowiedziano jak spółka reprezentująca segment przemysłowy radziła sobie w I połowie 2021 roku, omawiając świeżo opublikowane sprawozdanie finansowe za ten okres. Odpowiedziano także na pytania nadesłane przez widzów/ akcjonariuszy na temat raportu 1H2021 oraz działalności spółki PJP Makrum.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami sprawozdania 1H2021 PJP Makrum: https://www.projprzem.com/pl/relacje-inwestorskie/raporty/2021/okresowe-17

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Serwis wózków widłowych i części zamienne w ofercie Promlift
Pierwsze półrocze 2021 w PJP Makrum - wyniki