Lider sektora systemów przeładunkowych Grupy Przemysłowej PROJPRZEM MAKRUM – spółka PROMStahl Polska, realizuje inwestycję dla firmy PEPCO. Nowe centrum dystrybucyjne będzie obsługiwać obecnie istniejące 140 sklepów PEPCO na Węgrzech, a także ponad 500 sklepów w Czechach, na Słowacji, w Rumunii i Bułgarii. Obiekt będzie wyposażony w technologie, takie jak sortowniki z dwiema tacami, wybieranie głosowe i ponad 100 systemów przeładunkowych Promstahl, w tym kilka niestandardowych pomostów o długości 5,5 m.

PEPCO to firma działająca w Europie Środkowo-Wschodniej, zajmująca się dystrybucją odzieży i artykułów gospodarstwa domowego. W kwietniu 2019 roku firma rozpoczęła inwestycję typu greenfield w miejscowości Gyál na Węgrzech. Centrum dystrybucyjne wybudowane w ramach projektu ma powierzchnię 100 000 mkw.

Produkcja, dystrybucja i serwis systemów przeładunkowych realizowane są w spółce PROJPRZEM MAKRUM S.A. oraz spółkach zależnych PROMStahl Polska sp. z o. o. i PROMStahl GmbH. Specjalnością tych firm jest technika przeładunkowa, obejmująca takie produkty jak pomosty przeładunkowe, kurtyny uszczelniające, odboje, naprowadzacze oraz różnego rodzaju bramy przemysłowe. Produkcja pomostów wraz z akcesoriami realizowana jest w nowoczesnej i zautomatyzowanej fabryce w Koronowie k. Bydgoszczy, a dystrybucja realizowana jest poprzez sieć agentów i dystrybutorów obejmującą zasięgiem ponad 40 krajów.

 

 

Ostatni etap rozbiórki fabryki PROJPRZEM MAKRUM
Realizacja parkingów MODULO w Krakowie