Przedstawiamy jedną z realizacji spółki MODULO Parking, w której zamontowane zostało 13 sztuk systemów Dual Platforms i 7 sztuk Single Platforms. Projekt zrealizowany został w Krakowie, gdzie spółka prowadzi obecnie więcej zleceń w kilku lokalizacjach.

Zaczynając kilka lat temu prace nad Systemami Parkingowymi MODULO naszym głównym założeniem było stworzenie szerokiej gamy produktów. Takiej, która zainteresuje zarówno użytkowników indywidualnych, jak i architektów czy deweloperów. Priorytetowe było więc zaprojektowanie zróżnicowanych rozwiązań: zależnych oraz niezależnych platform parkingowych.

Dziś nasze parkingi znajdują się przede wszystkim na dużych osiedlach czy w hotelach. Nie brakuje jednak również klientów indywidualnych. Mamy świadomość, że tych ostatnich będzie jeszcze więcej. Po pierwsze, z uwagi na rosnącą liczbę samochodów przypadających na jedno gospodarstwo domowe. Po drugie, ze względu na wygodę i coraz bardziej świadome wykorzystywanie każdego metra przestrzeni – zamiast budować duży garaż możemy część z tej przestrzeni przeznaczyć na przykład na ogródek, miejsce do grillowania lub mini plac zabaw dla dzieci.

Systemy parkingowe MODULO PLATFORMS powielają miejsca parkingowe w sposób niezależny, co czyni je rozwiązaniami bardzo wygodnymi w użytkowaniu. Wersja Single podwaja dostępne miejsce parkngowe, a Dual pozwala na zaparkowanie nawet czterech aut jednocześnie. Wjazd i wyjazd każdym z nich nie jest uzależniony w żaden sposób od pozostałych. System wykorzystując niewielką powierzchnię pozwala w łatwy sposób podwoić ilość dostępnych miejsc parkingowych bez konieczności rozbudowy budynku w górę. Dostępnych jest wiele wariantów wysokościowych – nawet dla pojazdów o wysokości 2 m. System dedykowany jest do wszelkich hal garażowych i garażów podziemnych. To najlepsze rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ogranicza nas głębokość wykopu czy wysokości pomieszczenia.

 

Ponad 100 pomostów PROMStahl w centrum dystrybucyjnym PEPCO
Lutowy newsletter spółki Projprzem MAKRUM