Jednym z ostatnich projektów segmentu konstrukcji stalowych był korownik, który trafi do jednego z największych przedstawicieli z branży papierniczej. Bęben korujący w najszerszym punkcie ma 6m średnicy, ok. 20m długości i waży ok. 130 ton. Dostarczenie go na miejsce do klienta będzie wymagało wykorzystania specjalnych środków transportu, przewidzianych do przewożenie ładunków wielkogabarytowych.

Montaż urządzenia w linii produkcyjnej będzie się odbywał za pomocą dźwigów samojezdnych o nośności kilkuset ton, pracujących na dużej wysokości. Urządzenie służy do wstępnej obróbki drewna, pozbawienia kłód z warstwy kory. Drewno po odpowiednim procesie obróbki, trafia do naszych domów w postaci papieru “pakowego” lub opakowań kartonowych.

PROJPRZEM MAKRUM S.A. jest uznanym producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu wydobywczego, chemicznego, cementowego i papierniczego; specjalizuje się również w wytwarzaniu jednostkowych, wyspecjalizowanych konstrukcji stalowych – głównie przemysłowych i magazynowych – o wysokich wymaganiach jakościowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników oraz dbałości o najmniejsze szczegóły w procesie tworzenia jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalizm na każdym etapie inwestycji oraz terminową realizację usług. Nasze obiekty wykonywane są w oparcie o dokumentację techniczną sporządzaną przez nas samodzielnie lub dostarczoną przez Klienta.

Projprzem Budownictwo z następną dużą umową
Nowa wersja Granulatora Destruktu Asfaltowego - V2