Za liderem sektora systemów przeładunkowych Grupy Przemysłowej PROJPRZEM MAKRUM – spółką PROMStahl Polska kolejna zrealizowana inwestycja. Tym razem projekt obejmował dostarczenie systemów produktów techniki przeładunku do centrum logistycznego firmy REX-BUD CLM w Lućmierzu.

W obiekcie magazynowo-logistycznym firmy z województwa łódzkiego zamontowano 60 hydraulicznych pomostów przeładunkowych z najazdem uchylnym typu PS. Oprócz tego na stanowiskach przeładunkowych znalazły się kurtyny uszczelniające PMV, naprowadzacze, odboje wraz z płytą osłonową, lampy halogenowe oraz kasetony oznaczeniowe.

Projekt obejmował również dostarczenie 60 bram ISO, jednej bramy drive-in i jednej technicznej. Wszystkie zastosowane rozwiązania zostały dobrane do konkretnych wymagań klienta. Efektem naszej współpracy jest nie tylko komfort i usprawnienie pracy nowego centrum logistycznego. Uwagę zwraca także estetyka projektu – przez jego wielkość i spójność jest to jedna z bardziej efektownych realizacji spółki. To kolejna tak duża inwestycja zrealizowana przez PROMStahl w ostatnim czasie.

Produkcja, dystrybucja i serwis systemów przeładunkowych realizowane są w spółce PROJPRZEM MAKRUM S.A. oraz spółkach zależnych PROMStahl Polska sp. z o. o. i PROMStahl GmbH. Specjalnością tych firm jest technika przeładunkowa, obejmująca takie produkty jak pomosty przeładunkowe, kurtyny uszczelniające, odboje, naprowadzacze oraz różnego rodzaju bramy przemysłowe. Produkcja pomostów wraz z akcesoriami realizowana jest w nowoczesnej i zautomatyzowanej fabryce w Koronowie k. Bydgoszczy, a dystrybucja realizowana jest poprzez sieć agentów i dystrybutorów obejmującą zasięgiem ponad 40 krajów.

Terminy publikacji raportów okresowych PROJPRZEM MAKRUM w roku 2019
Informator PROJPRZEM MAKRUM S.A.