W dniu 27 listopada Projprzem Budownictwo sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej PROJPRZEM MAKRUM  S.A., zawarła umowę ze spółką Kupiec Sp. z o. o. z siedzibą w Paprotni. Jej przedmiotem są roboty budowlane przy budowie budynku produkcyjno-magazynowego wyrobów rolno-spożywczych z częścią socjalno-biurową wraz z utwardzeniem i placami manewrowymi i przebudową instalacji zewnętrznych wodno – kanalizacyjnych, gazowych i energetycznych w miejscowości Paprotnia.

Strony ustaliły termin odbioru końcowego przedmiotu umowy na dzień 31.07.2020 roku, a wartość wynagrodzenia umownego wykonawcy ustalona została na 20.869.000,00 zł netto.

Jest to już druga umowa segmentu budownictwa przemysłowego PROJPRZEM MAKRUM S.A., o której spółka poinformowała w bieżącym tygodniu. Zgodnie z obowiązkiem informacyjnym spółek notowanych, komunikowaniu podlegają kontrakty przekraczające określony przepisami próg wartości wynagrodzenia. W praktyce są to zatem duże, znaczące kontrakty.

Kupiec Sp. z o .o. należy do największych producentów zdrowej żywności w Polsce. Na rynku funkcjonuje od 1987 roku a obecnie w portfolio znajduje się 140 produktów. Większość oferowanych produktów wpisuje się w piramidę zdrowego żywienia i jest szeroko wykorzystywana w dietetyce. Jako propagator idei zdrowej żywności spółka Kupiec dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty zawierały wyłącznie naturalne składniki i odpowiadały najwyższym standardom jakości, ze szczególnym uwzględnieniem ich bezpieczeństwa zdrowotnego.

 

 

 

Kolejne zlecenie dla Projprzem Budownictwo
Projprzem Budownictwo zrealizuje inwestycję dla firmy Bridgestone o wartości ponad 38 mln zł