Prezentujemy realizację segmentu maszynowego Grupy PJP MAKRUM S.A., która jest uznanym producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu wydobywczego, chemicznego, cementowego i papierniczego.  Szczególną grupą maszyn, z którą Grupa jest kojarzona na całym świecie, są kruszarki Makrum. Specjaliści marki wykonali niedawno wirnik do kruszarki młotkowej, która pracuje u klienta już kilkadziesiąt lat.

Jednym z produktów zrealizowanych ostatnio przez specjalistów Makrum jest wirnik do kruszarki młotkowej 40.99. Kruszarka ta pracuje u klienta od kilkudziesięciu lat, dlatego klient powrócił do Makrum po element, która pozwoli tej maszynie na kolejne długie lata bezawaryjnej pracy. Wykonano więc fabrycznie nowy wirnik o imponującej wadze (bez osi młotków i młotków) 36 ton. Maszyna ta kruszy bryły wapienia, stanowiąc pierwszy stopień kruszenia wapienia w procesie produkcji klinkieru. Montaż odbył się pod koniec roku, produkt z powodzeniem pracuje już u klienta z branży cementowej.

Segment maszyn Grupy kontynuuje działania zmierzające do nadania temu obszarowi działalności charakteru przede wszystkim inżynierskiego, stawiając na swoje wysoko wyspecjalizowane produkty. Wspieramy również klientów którym od wielu lat – często nawet kilkudziesięciu, jak w opisywanej realizacji – służą nasze produkty, wykonując prace serwisowe i części zamienne do urządzeń Makrum. Naszym hasłem przewodnim jest ‘innowacja wsparta doświadczeniem’ – chcemy w nim zawrzeć 150-letnią historię marki oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne, zgodnie z którymi powstają produkty MAKRUM. Jesteśmy wiodącym producentem maszyn krusząco-mielących. To ważny produkt w bogatej historii Grupy PJP MAKRUM.

Specjaliści MAKRUM dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim produktom i usługom najwyższą jakość i niezawodną trwałość. Doświadczenie w realizacji specjalistycznych projektów oraz bogata lista referencji świadczą, że potrafią one spełnić wymagania każdego Klienta.

 

Realizacja systemów przeładunkowych przez brytyjską spółkę Promstahl Ltd
Z PJP Makrum wybudujesz magazyn pod klucz