Od połowy 2020 roku zadania z zakresu techniki przeładunku bezpośrednio na rynku Wielkiej Brytanii i ościennych realizowane są przez spółkę Promstahl Ltd z siedzibą w Lutterworth. Prezentujemy jedną z nowych realizacji na rym rynku dla trzech brytyjskich centrów dystrybucyjnych.

Do  trzech centrów dystrybucyjnych w Midlands – Burton upon Trent, Promstahl Ltd dostarczył 22 doki załadunkowe, 6 drzwi załadunkowych z dostępem do poziomu oraz 20 drzwi przeciwpożarowych. Ponadto, nasi brytyjscy specjaliści techniki przeładunku zakończyli negocjacje z czwartym centrum dystrybucyjnym w tej samej lokalizacji, dla którego wykonają 16 doków przeładunkowych. Tę realizację rozpoczną pod koniec marca.

Technika przeładunku to szereg rozwiązań, które usprawniają załadowanie i przeładowanie towaru pomiędzy transportem a miejscem docelowym. Systemy przeładunkowe skutecznie zabezpieczają przeładowywane towary przed czynnikami zewnętrznymi, a także skracają czas samego procesu.

Spółka Promstahl Ltd z siedzibą w Wielkiej Brytanii została utworzona rok temu, z myślą o intensyfikacji sprzedaży w segmencie systemów przeładunkowych. Systemy przeładunkowe są czołowym produktem eksportowym Grupy Przemysłowej PJP Makrum, a marka Promstahl od lat jest uznanym i rozpoznawalnym producentem przeładunków na wielu rynkach zagranicznych.

W związku z niedawnym połączeniem spółek Promstahl, Promlift oraz Modulo Parking, produkty tych brandów czerpać będą ze sprawdzonego potencjału marki Promstahl, co pozwoli na szybszą ekspansję zagraniczną takich produktów Grupy PJP Makrum jak automatyczne parkingi oraz wózki widłowe, regały i inne produkty z zakresu wyposażenia magazynów.

Jak wyposażyć helę wysokiego składowania z Promlift?
Wirnik do kruszarki młotkowej Makrum