Budownictwo przemysłowe jest aktualnie najszybciej rozwijającym się segmentem działalności Grupy PROJPRZEM MAKRUM. W związku z tym, w listopadzie swoje funkcjonowanie rozpoczął nowy oddział spółki PROJPRZEM Budownictwo Sp. z o.o. Dotychczasowe projekty z zakresu budownictwa przemysłowego prowadzone były z dwóch oddziałów – Bydgoszczy i Poznania.

W związku z dynamicznym rozwojem i potencjałem jaki zarząd PROJPRZEM MAKRUM widział w zakresie budownictwa przemysłowego na terenie województwa dolnośląskiego, z początkiem listopada bieżącego roku, firma postanowiła uruchomić trzeci oddział zlokalizowany we Wrocławiu. Będzie on pokrywał swoim zasięgiem obszar polski południowej.

Budownictwo przemysłowe, jako jeden z segmentów działalności PROJPRZEM S.A., bardzo szybko się rozwija, a portfolio powołanej w roku ubiegłym spółki PROJPRZEM Budownictwo Sp. z o.o. dynamicznie się rozszerza. Trzy kwartały bieżącego roku to kolejny okres, kiedy segment ten osiągnął największą rentowność w Grupie. Jest to efektem realizacji zakontraktowanych w minionym roku wysokomarżowych umów. Segment ten odnotował 75 mln przychodów, wobec 12,3 mln w III kwartałach 2017.

Budownictwo przemysłowe to działalność z której historycznie wywodzi się Grupa PROJPRZEM MAKRUM. Od ponad 60 lat projektuje i buduje obiekty w wielu segmentach rynku, oferując inwestorom indywidualne podejście do każdej inwestycji i zapewniając obopólną satysfakcję z partnerskiego prowadzenia procesu budowy. Działalność ta została zintensyfikowana po dołączeniu spółki do Grupy Kapitałowej IMMOBILE, a w związku z jej szybkim rozwojem powołano dedykowaną budownictwu przemysłowemu spółkę zależną – PROJPRZEM Budownictwo Sp. z o.o.

Spółka, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy o branży budownictwa, jest w stanie zaproponować odbiorcy najwyższy standard świadczonych usług i rozwiązania dopasowane do jego potrzeb. Solidne podstawy finansowe, poparte przejrzystością wyników spółki notowanej na GPW zapewniają bezpieczeństwo prowadzonej inwestycji.

Parkingi MODULO na konferencji Garaże i Parkingi 2018
Listopadowy newsletter spółki PROJPRZEM MAKRUM