Jak wyglądają młyny Makrum z lat 70-tych? Maszyny Makrum pracujące u naszego klienta już kilkadziesiąt lat, w tym od 20 działając bezawaryjnie, prezentujemy w najnowszym video, zrealizowanym przy okazji remontu, którym również zajęli się specjaliści segmentu maszyn Grupy Przemysłowej PJP Makrum. O szczegółach dotyczących zakresu prac opowiada Mateusz Maciejewski.

PJP MAKRUM S.A. jest uznanym producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu wydobywczego, chemicznego, cementowego i papierniczego; specjalizuje się również w wytwarzaniu jednostkowych, wyspecjalizowanych konstrukcji stalowych – głównie przemysłowych i magazynowych – o wysokich wymaganiach jakościowych. Doświadczenie w realizacji specjalistycznych projektów oraz bogata lista referencji świadczą, że potrafią one spełnić wymagania każdego Klienta. Naszym hasłem przewodnim jest ‘innowacja wsparta doświadczeniem’ – chcemy w nim zawrzeć 150-letnią historię marki oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne, zgodnie z którymi powstają produkty MAKRUM. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy wiodącym producentem takich maszyn jak suszarnie, kruszarki i młyny.

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników oraz dbałości o najmniejsze szczegóły w procesie tworzenia jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalizm na każdym etapie inwestycji oraz terminową realizację usług. Nasze obiekty wykonywane są w oparcie o dokumentację techniczną sporządzaną przez nas samodzielnie lub dostarczoną przez Klienta.

Platformy MODULO - najlepszy wybór dla deweloperów i inwestorów
Platformy na aż dwanaście samochodów - Modulo LSM