Projprzem Budownictwo, lider segmentu budownictwa przemysłowego PJP Makrum, prezentuje zakończoną widowiskową realizację dla lidera branży oponiarskiej, firmy Bridgestone. Realizacja o wartości 45 milionów złotych, została zakończona w grudniu 2020 roku.

 

Współpraca Projprzem Budownictwo z Bridgestone zaczęła się od znaczącego kontraktu przy budowie hali wulkanizacji i magazynu opon surowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, instalacyjną i drogową w Poznaniu. Informowaliśmy o tej realizacji raportem bieżącym oraz na naszym blogu. Oprócz tej realizacji, Projprzem Budownictwo wykonał dla Bridgestone kolejne projekty, m.in. wiaty składowania. Cieszy nas zaufanie którym obdarza nas firma, wracając do współpracy przy kolejnych projektach związanych ze swoją rozbudową.

Bridgestone jest liderem w tworzeniu unikalnych i wysokowydajnych opon do wielu rodzajów samochodów. W Poznaniu firma obecna jest już od ponad 20 lat i dysponuje jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w europejskiej części japońskiego koncernu Bridgestone Corporation. Poznański zakład zatrudnia obecnie niemal 2 tysiące pracowników i codziennie produkuje około 30 tysięcy opon. Do 2022 roku w planach jest rozbudowa fabryki oraz zwiększenie ilości produkowanych opon do 40 tysięcy.

Jak wykonujemy detale w PJP Makrum? Przedstawia Robert Słuszczak (video)
Regały od Promlift dla szybko rosnącej branży magazynowej