Modulo Parking Sp. z o.o., zrealizowała 14 platform przesuwnych Modulo SLIDE na jednej z inwestycji deweloperskich w Bydgoszczy. Platformy umożliwią podwojenie miejsc parkingowych w hali garażowej. W maszynach zostały zastosowane czujniki świetlne i listwy zgnieceniowe dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników.

W Bydgoszczy systemy parkingowe MODULO będzie można znaleźć już w czterech różnych obiektach. Obecnie realizujemy inwestycję, która obejmuje aż 55 platform.

Zaczynając kilka lat temu prace nad Systemami Parkingowymi MODULO naszym głównym założeniem było stworzenie szerokiej gamy produktów. Takiej, która zainteresuje zarówno użytkowników indywidualnych, jak i architektów czy deweloperów. Priorytetowe było więc zaprojektowanie zróżnicowanych rozwiązań: zależnych oraz niezależnych platform parkingowych.

Dziś nasze parkingi znajdują się przede wszystkim na dużych osiedlach czy w hotelach. Nie brakuje jednak również klientów indywidualnych. Mamy świadomość, że tych ostatnich będzie jeszcze więcej. Po pierwsze, z uwagi na rosnącą liczbę samochodów przypadających na jedno gospodarstwo domowe. Po drugie, ze względu na wygodę i coraz bardziej świadome wykorzystywanie każdego metra przestrzeni – zamiast budować duży garaż możemy część z tej przestrzeni przeznaczyć na przykład na ogródek, miejsce do grillowania lub mini plac zabaw dla dzieci.

Kwietniowy newsletter spółki PROJPRZEM MAKRUM
PROMLift – nowa spółka w portfolio PROJPRZEM MAKRUM