Tym razem mamy przyjemność przedstawić realizację parkingów automatycznych Modulo Parking Sp. z o.o., która powstała na nadmorskim osiedlu w Gdańsku. Dzięki dziesięciu systemom Modulo Platforms, mieszkańcy będą mogli zaparkować 38 samochodów. Wersja DUAL pozwala na zaparkowanie nawet czterech aut jednocześnie, a wjazd i wyjazd każdym z nich nie jest uzależniony w żaden sposób od pozostałych. 

Systemy parkingowe SINGLE i DUAL PLATFORMS to rozwiązania bardzo wygodne w użytkowaniu. Wersja DUAL pozwala na zaparkowanie nawet czterech aut jednocześnie, a wjazd i wyjazd każdym z nich nie jest uzależniony w żaden sposób od pozostałych. System wykorzystując niewielką powierzchnię pozwala w łatwy sposób podwoić ilość dostępnych miejsc parkingowych bez konieczności rozbudowy budynku w górę. Dostępnych jest wiele wariantów wysokościowych – nawet dla pojazdów o wysokości 2 m. System dedykowany jest do wszelkich hal garażowych i garażów podziemnych. To najlepsze rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ogranicza nas głębokość wykopu czy wysokości pomieszczenia.

System MODULO PLATFORMS powiela miejsca parkingowe w sposób niezależny. W skład urządzenia wchodzą: konstrukcja nośna, instalacja hydrauliczna wraz z agregatem hydraulicznym i instalacja elektryczna. Każde urządzenie posiada indywidualny panel sterowania, który dzięki przypisanemu kluczowi, zabezpieczony jest przed wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione. System przesuwnych odbojników umieszczonych na platformie parkingowej zapewnia prawidłowe pozycjonowanie auta. Na każdym panelu sterowniczym znajduje się wyłącznik awaryjny umożliwiający zatrzymania urządzenia na wypadek wystąpienia niebezpieczeństwa.

 

O platformach parkingowych MODULO możecie Państwo przeczytać w anglojęzycznym magazynie “Archetech” (str.8), który prezentuje najnowsze, światowe trendy w architekturze i designie.

 

Źródło: https://view.joomag.com/archetech-issue-49-2020/0020766001593426043?short&fbclid=IwAR3UKxWlju6ezYC4ifRyZYrzC23AHtDhbxAjouCm5XKAWSCpF__vjXspaTI

Ekspansja automatycznych systemów parkingowych Modulo w Trójmieście
Konsekwentna realizacja portefa zamówień przez Projprzem Budownictwo w 2020 roku