Zapraszamy na piąty podcast PJP Makrum S.A.! W tym odcinku Prezes Zarządu, Piotr Szczeblewski oraz Wiceprezes Dariusz Szczechowski goszczą przedstawicieli PROM Export – Oktawiana Przybylika oraz Macieja Świerzyńskiego, którzy odpowiadają za działania handlowe na specyficznych rynkach poza granicami Polski.

W piątym odcinku słuchacze podcastu dowiedzą się szczegółów działalności PROM Export – specjalnie wydzielonej części przedsiębiorstwa PJP Makrum, która odpowiedzialna jest za handel zagraniczny i ekspansję systemów przeładunkowych na nowe rynki. Wśród ciekawostek na temat współpracy z różnymi krajami, opowiadamy m.in. na temat ich specyfiki i różnic kulturowych w biznesie.

Publikacja podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Inicjatywę tę zapoczątkował zarząd spółki matki PJP Makrum – Grupy Kapitałowej IMMOBILE, publikując cotygodniowe omówienie bieżącej sytuacji. Zachęcamy do subskrybowania profilu GK IMMOBILE na Youtube oraz Facebooka PJP Makrum, gdzie znaleźć można wszystkie podcasty oraz filmiki z realizowanych inwestycji i zakładu produkcyjnego PJP Makrum w Koronowie.

Bohater odcinka: https://www.promstahl.pl/

Oglądaj również podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

 
Czym zajmuje się Promlift i jakie są najważniejsze produkty tej spółki?
Październikowy newsletter spółki PJP MAKRUM