Promlift to nowa spółka w PJP Makrum, zajmująca się między innymi sprzedażą i najmem wózków widłowych. W najnowszych filmach, Jan Borodo zabiera nas na wycieczkę po siedzibie i sklepie stacjonarnym spółki, a Tomasz Prądzyński prezentuje znajdujące się w jej asortymencie wózki widłowe. Zapraszamy do oglądania!

Promlift to nowa spółka w Grupie Przemysłowej PJP MAKRUM. Oferta firmy obejmuje przede wszystkim wózki widłowe, ale również kompleksowe wyposażenie magazynów: szafy, regały (paletowe, półkowe, wspornikowe) czy antresole. Rozwój branży logistycznej oraz magazynowej spowodował duże zapotrzebowanie na wózki widłowe. Promlift dostarcza wózki zarówno pod swoją marką, ale również innych, światowych producentów m.in. Toyoty czy Clark. Zajmujemy się również usługami serwisowymi oraz sprzedażą ponad kilku tysięcy części zamiennych.

Wejście spółki w skład PJP MAKRUM pozwoliło myśleć o rozwoju w szerokich perspektywach. Przez cały czas rozbudowujemy ofertę, tak aby w jak najlepszy sposób spełniała oczekiwania naszych klientów.  W naszym sklepie internetowym znaleźć można kilkanaście modeli wózków paletowych i podnośnikowych marki Promlift.

Oferta Promlift stanowi uzupełnienie i rozwinięcie istniejącej oferty Grupy Przemysłowej PJP MAKRUM S.A. Razem ze spółką Projprzem Budownictwo specjalizującą się w budownictwie przemysłowym i magazynowym oraz PROMStahl wyposażającą magazyny w kompleksowe systemy przeładunkowe, najnowszy podmiot Grupy zapewni jeszcze lepszą, rozbudowaną i bardziej kompleksową ofertę uzupełniających się produktów i usług w obrębie branży magazynowej.

 

Kolejne rekordowe wyniki w Grupie Przemysłowej PJP Makrum
Promstahl Export: specyfika działania – podcast 05 PJP Makrum S.A.