Patrząc na dalsze perspektywy Projprzem Makrum S.A., warto mieć na uwadze realizację inwestycji w zakładzie produkcyjnym w Koronowie, która zwiększy możliwości produkcyjne i zoptymalizuje koszty w segmencie przeładunków. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na Q2/Q3 2020 roku. Prezentujemy zdjęcia odsłaniające etap zaawansowania prac.

Celem spółki Projprzem Makrum na 2020 r. jest wzrost przychodów zarówno ze sprzedaży systemów przeładunkowych oraz systemów parkingowych, również produkowanych w koronowskim zakładzie.

“Chcemy zwiększyć moce produkcyjne, tak, aby w 2020 roku móc odpowiedzieć na zwiększone zapotrzebowanie na nasze systemy przeładunkowe czy systemy parkingowe” – mówi Prezes Piotr Szczeblewski.

Jak prezentował się sam szkielet hali na tle całego zakładu w Koronowie zaledwie kilka tygodni temu, możemy zobaczyć na filmie z drona, który został udostępniony na fanpage’u spółki PROMStahl, do którego polubienia i obserwowania serdecznie zachęcamy.

Większy zakład proukcyjny to jeszcze więcej możliwości! 🙂

Większy zakład proukcyjny, to jeszcze więcej możliwości! 🙂

Opublikowany przez PROMStahl Czwartek, 5 grudnia 2019

Grupa Przemysłowa Projprzem Makrum S.A. działa w prawie 40 krajach na 3 kontynentach. Grupa prowadzi działalność w segmentach systemów przeładunkowych, budownictwa przemysłowego oraz konstrukcji stalowych i systemów parkingowych. Projprzem Makrum S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1999 roku. Od 2016 roku spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Immobile S.A.

Prezentacja wynikowa PROJPRZEM MAKRUM za III kwartały 2019 r.
Edytowalne dane finansowe 3Q2019 PROJPRZEM MAKRUM i Grupy Kapitałowej IMMOBILE