Prezentujemy kolejną interesującą realizację z zakresu systemów parkingowych Modulo. To aż 154 systemy Stacker-V10, które zainstalowane zostały na jednym z osiedli mieszkaniowych w Poznaniu.

MODULO STACKER-V10 jest systemem, który świetnie sprawdzi się w miejscach o ograniczonej wysokości – górna platforma jest w nich pochylona względem dolnego miejsca postojowego i opuszczana pod niewielkim kątem tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Rozwiązanie to jest idealne do garaży o niskim stropie, między innymi w budynkach wielorodzinnych czy instytucjach publicznych. To najlżejsza ze wszystkich platform parkingowych Modulo. Co ważne, aby go móc go użytkować wystarczy 2.5 m szerokości, czyli tylko tyle, ile obejmuje standardowe miejsce parkingowe.

Na jednym z nowo powstałych poznańskich osiedli mieszkaniowych, specjaliści Modulo zastosowali aż 154 systemy Stacker, zdecydowanie powiększając oferowaną mieszkańcom przestrzeń parkingową.

Problemy z parkowaniem mieszkańcy dzisiejszych miast mają nie tylko w samym jego centrum, ale również na przydomowych posesjach. Bardzo często miejsc parkingowych jest mniej niż sprzedanych mieszkań. Zakładając, że coraz częściej w jednym gospodarstwie domowym znajdują się dwa (a czasem nawet trzy!) samochody, architekci i deweloperzy coraz częściej muszą sięgają po nowoczesne rozwiązania, jakimi są platformy parkingowe. Dzięki temu mogą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i zapewnić odpowiednią dla inwestycji liczbę miejsc do postoju.

Lutowy newsletter spółki PJP MAKRUM
Jak wykonujemy detale w PJP Makrum? Przedstawia Robert Słuszczak (video)