Wiele zostało już napisane na temat braku miejsc parkingowych we współczesnych miastach i sposobie na rozwiązanie tego problemu przy użyciu parkingów automatycznych. Innym istotnym przeznaczeniem tego produktu są inwestycje mieszkaniowe. Przy użyciu parkingów MODULO możemy zapewnić miejsca parkingowe, tak dziś pożądane przy zakupie wymarzonego M.

Jednym z bardzo ważnych kryteriów wyboru nowego mieszkania, jest zapewnienie możliwości parkowania samochodu w obrębie budynku. W dzisiejszych czasach, gdy na gospodarstwo domowe statystycznie przypada już więcej niż jedno auto, jest to szczególnie istotne. Deweloperzy stają przed nie lada wyzwaniem, aby na ograniczonej powierzchni działki powstało tyle miejsc ile zobowiązani są zapewnić nabywcom mieszkań, a nawet więcej, aby komfortowo i bezpiecznie parkować można było wszystkie samochody, motocykle i inne pojazdy pozostające w rodzinie. Z tego powodu rośnie zainteresowanie deweloperów takim produktem jak automatyczne systemy parkingowe.

Zaczynając kilka lat temu prace nad Systemami Parkingowymi MODULO, naszym głównym założeniem było stworzenie szerokiej gamy produktów. Takiej, która zainteresuje zarówno użytkowników indywidualnych, jak i architektów czy deweloperów. Priorytetowe było więc zaprojektowanie zróżnicowanych rozwiązań: zależnych oraz niezależnych platform parkingowych. Dziś oba te typy i praktycznie wszystkie rodzaje parkingów oferowanych przez MODULO z powodzeniem stosuje się są w budynkach wielorodzinnych, tak aby dopasować się do wymagań konkretnej inwestycji mieszkaniowej i zaspokoić potrzeby parkowania jej nowych mieszkańców.

Przykład zastosowania platform parkingowych zależne MODULO Polo w inwestycji w Bydgoszczy:

Platformy parkingowe niezależne MODULO Platforms, również w wersji dual w inwestycji w Gdańsku:

Platformy parkingowe zależne MODULO Slant w inwestycji w Gdyni:

Platformy parkingowe przesuwne MODULO Slide w inwestycji w Bydgoszczy:

Platformy parkingowe niezależne MODULO Platforms w inwestycji w Krakowie:

Więcej realizacji MODULO Parking znaleźć można na stronie spółki: https://moduloparking.com/realizacje/

 

Sierpniowy newsletter spółki PJP MAKRUM
Projprzem Budownictwo buduje dla lidera rynku opon