Ukończono etap pierwszy i trwa etap drugi realizacji parkingów MODULO w inwestycji deweloperskiej Korona Pragi w Warszawie. Spółka MODULO Parking dostarczy łącznie urządzenia na których maksymalnie zaparkują aż 232 pojazdy!

Realizację dla projektu deweloperskiego Korona Pragi, budowanego przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie, rozpoczęto w lutym tego roku. Dostarczanie automatycznych systemów parkingowych odbywa się tu etapami. Zakończono etap I, obejmujący produkcję i instalację parkingów w budynku wielorodzinnym A. Zainstalowano tu 6 parkingów Single Slope oraz 37 systemów Dual Slope. Ten typ parkingu niezależnego, mieszczący kolejno dwa oraz cztery samochody, to system najczęściej wybierany właśnie przez deweloperów. Jego konstrukcja oparta na delikatnym skosie platformy pozwala na podwojenie miejsc parkingowych w hali garażowej, zachowując odpowiednią przestrzeń względem wysokości danego miejsca parkingowego. Jest to szczególnie istotne w przypadku parkingów podziemnych o ograniczonej wysokości.

MODULO Dual Platforms

MODULO Dual Slope

Niedawno rozpoczęto prace dla kolejnego etapu realizacji. W budynku wielorodzinnym B zaimplementowano 18 systemów parkingowych Dual Platforms. Jest to rozwiązanie niezależne, które w wersji Dual pozwala na zaparkowanie nawet czterech aut jednocześnie, a wjazd i wyjazd każdym z nich nie jest uzależniony w żaden sposób od pozostałych. System wykorzystując niewielką powierzchnię pozwala w łatwy sposób podwoić ilość dostępnych miejsc parkingowych bez konieczności rozbudowy budynku w górę. Wybierany jest najczęściej przez inwestorów planujących budowę domów wielorodzinnych, jest też wygodnym rozwiązaniem w halach garażowych o wyższym sklepieniu.

Wykorzystane systemy parkingowe były szczegółowo dopasowane do indywidualnych wymagań zamawiającego i wymogów technicznych jakie stawiała infrastruktura budynków. Dodatkowo, oprócz platform parkingowych i modułów sterujących, MODULO Parking dostarczyło i zamontowało barierki bezpieczeństwa. Wartość całego projektu to około 1,7 mln złotych.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że opisywana realizacja to już trzecia współpraca z tym samym deweloperem. Bardzo cenimy sobie powracających klientów, będących najlepszym dowodem zadowolenia klienta ze współpracy i produktów MODULO.

Zakończenie jednego z największych kontraktów budownictwa przemysłowego
Czerwcowy newsletter spółki PROJPRZEM MAKRUM