Prezentujemy MODULO SLIDE – nowość w ofercie MODULO Parking, producenta i dystrybutora systemów parkingowych. Jest to system oparty o automatyczne palety przesuwne. W odróżnieniu od pozostałych produktów MODULO nie oferuje on parkowania aut w systemie jedno nad drugim, pozwala jednak zautomatyzować parkowanie na danej powierzchni wykluczając takie sytuacje jak np. nieprawidłowo zaparkowane pojazdy czy kolizje na parkingu.

Nowy system MODULO SLIDE to również znaczna oszczędność miejsca, ponieważ automatyczne platformy poruszające się po wyznaczonej z góry trasie, wymagają dużo mniej miejsca do manewrowania. System ten jest idealny w miejscach, w których nie da się zainstalować systemu wieżowego z racji na ograniczoną wysokość lub wymagania otaczającej infrastruktury – na przykład na parkingach miejskich.

System MODULO SLIDE powiela miejsca parkingowe w budynkach o ograniczonych możliwościach wykonania pasa dojazdowego. W skład urządzenia wchodzą konstrukcja oraz zasilanie. System przesuwnych odbojników umieszczonych na platformie parkingowej zapewnia prawidłowe pozycjonowanie auta. Na panelu sterowniczym znajduje się również wyłącznik awaryjny umożliwiający zatrzymania urządzenia na wypadek wystąpienia niebezpieczeństwa.

Włączenie nowego, zupełnie innego od poprzednich, systemu parkingowego do palety produktów MODULO, to odpowiedź na wymagania rynku i napływające do projektantów zapytania o produkt tego typu. Chcemy dostosowywać nasze portfolio do najaktualniejszych trendów i potrzeb w zakresie parkowania w kraju i na świecie, elastycznie reagując na zmieniającą się sytuację. W zakresie konkretnych modeli parkingów dostępnych w ofercie MODULO, umożliwiamy też indywidualne dopasowanie do klienta i infrastruktury miejsca instalacji, zarówno pod względem technicznym, technologicznym, jak i estetycznym.

Produkty PROMStahl na rynku estońskim
PROMStahl, lider techniki przeładunku - folder spółki