Prezentujemy parking budynku wielorodzinnego w Warszawie zaaranżowany z wykorzystaniem platform parkingowych Modulo. Zastosowano dwa rodzaje parkingów – Modulo LS oraz Parker-C, które pozwolą na zaparkowanie tu łącznie 35 pojazdów.

Dzięki parkingowi Modulo LS na jednym urządzeniu zaparkować może aż 15 samochodów (na poziomach 0 oraz -1) a dzięki zainstalowanym bramom, parking może być obsługiwany za pomocą pilota, bez konieczności wysiadania z samochodu! Jak widać mieszczą się na nim nawet naprawdę duże auta a obsługa jest niezwykle prosta.

Parking Parker-C105 pozwolił zaś na wygospodarowanie w opisywanej inwestycji 20 miejsc parkingowych na niezależnych, klasycznych platformach czterostanowiskowych. Zainstalowano 5 takich urządzeń. Już niebawem pokażemy więcej materiałów z tej wyjątkowej realizacji.

Modulo LS to system platform parkingowych niezależnych oferujący do nawet trzech poziomów parkowania pojazdów – podziemny, na poziomie zero oraz nad ziemią. Dzięki możliwości zainstalowania systemu przesuwnych bram oraz pełnej automatyzacji nie ma konieczności wysiadania z pojazdu aby przywołać przypisaną do użytkownika platformę (można to zrobić na przykład przy pomocy indywidualnego pilota). Jest to najbardziej uniwersalny z naszych produktów, który świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku inwestycji mieszkaniowej jak i jako wielopoziomowy parking w firmie lub budynku użyteczności publicznej.

Platforma parkingowa MODULO PARKER-C100 to rozwiązanie niezwykle wygodne w użytkowaniu. Pozwala na zaparkowanie nawet czterech aut jednocześnie, a wjazd i wyjazd każdym z nich nie jest uzależniony w żaden sposób od pozostałych. Urządzenie wykorzystując niewielką powierzchnię pozwala w łatwy sposób podwoić ilość dostępnych miejsc parkingowych bez konieczności rozbudowy budynku w górę. Dostępnych jest wiele wariantów wysokościowych – nawet dla pojazdów o wysokości 2 m.

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PJP Makrum - 28.06.2021
Co produkuje Makrum? Wycieczka po hali produkcyjnej (video)