PJP MAKRUM S.A. jest uznanym producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu wydobywczego, chemicznego, cementowego i papierniczego.  Szczególną grupą maszyn z którą jest kojarzona Grupa na całym świecie są kruszarki Makrum.

Dzięki bogatemu doświadczeniu specjalistów oraz dbałości o najmniejsze szczegóły w procesie tworzenia, jest w stanie zaoferować profesjonalizm na każdym etapie inwestycji oraz terminową realizację. Maszyny Makrum wykonywane są w oparcie o dokumentację techniczną sporządzaną przez inżynierów marki lub dostarczoną przez Klienta. Aby doskonalić wiedzę z tego zakresu, reprezentanci spółki wzięli udział w pierwszej po długiej przerwie konferencji branżowej. “Kruszywa mineralne” to spotkanie, podczas którego poruszone zostały tematy związane między innymi z jakością kruszyw i kamienia budowlanego, prognozą funkcjonowania rynku surowców skalnych czy eksploatacją złóż i przeróbką.Segment maszyn krusząco-mielący Grupy Przemysłowej PJP Makrum kontynuuje działania zmierzające do nadania temu obszarowi działalności charakteru przede wszystkim inżynierskiego, stawiając na swoje wysoko wyspecjalizowane produkty. Naszym hasłem przewodnim jest ‘innowacja wsparta doświadczeniem’ – chcemy w nim zawrzeć 150-letnią historię marki oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne, zgodnie z którymi powstają produkty MAKRUM. Jesteśmy wiodącym producentem maszyn krusząco-mielących. To ważny produkt w bogatej historii Grupy PJP MAKRUM.

Jedną z ostatnich realizacji segmentu maszyn jest kruszarka walcowa do produkcji ekogroszku, posiadająca innowacyjny system wymiennych modułowych okładzin roboczych walca. Zabudowana została na ramie przestawnej z podestem inspekcyjnym.

 

Rekordowa liczba zamówień – jaki produkt z Polski tak dobrze sprzedaje się na świecie?
PJP Makrum wypłaciła kolejną dywidendę