Od połowy 2020 roku zadania z zakresu techniki przeładunku bezpośrednio na rynku Wielkiej Brytanii i ościennych realizowane są przez spółkę Promstahl Ltd z siedzibą w Lutterworth. Prezentujemy jedną z jej znaczących realizacji na rynku brytyjskim.


Prezentujemy realizację Promstahl Ltd dla lidera rynku realizacji projektów budowlanych i inżynieryjnych w całej Wielkiej Brytanii. Projekt rozpoczęty został w lipcu bieżącego roku i znajduje się jeszcze w realizacji. Zazwyczaj prezentujemy gotowy efekt pracy Promstahl przy danej inwestycji – tym razem mamy przyjemność pokazać jak wygląda proces montażu naszych produktów.Dla naszego klienta realizujemy projekt polegający na dostarczeniu 8 jednostek przemysłowych, w tym 37 pomostów przeładunkowych, 17 bram i 33 zestawów stalowych drzwi przeciwpożarowych. Wszystkie doki przeładunkowe wyposażone będą w czerwone/zielone światła drogowe ze strzałkami LED, ledowe światła dokowania, odbojniki typu slider i specjalne przyciski dla kierowcy, który będzie mógł potwierdzić, że pojazd jest bezpiecznie zadokowany i gotowy do załadunku/rozładunku.Spółka Promstahl Ltd z siedzibą w Wielkiej Brytanii została utworzona rok temu, z myślą o intensyfikacji sprzedaży w segmencie systemów przeładunkowych. Systemy przeładunkowe są czołowym produktem eksportowym Grupy Przemysłowej PJP Makrum, a marka Promstahl od lat jest uznanym i rozpoznawalnym producentem przeładunków na wielu rynkach zagranicznych.

W związku z niedawnym połączeniem spółek Promstahl, Promlift oraz Modulo Parking, produkty tych brandów czerpać będą ze sprawdzonego potencjału marki Promstahl, co pozwoli na szybszą ekspansję zagraniczną takich produktów Grupy PJP Makrum jak automatyczne parkingi oraz wózki widłowe, regały i inne produkty z zakresu wyposażenia magazynów.

Zestaw kruszący Makrum z kruszarką szczękową HJ.50
Finalizacja połączenia PromStahl z Promlift i Modulo Parking