Prezentujemy dostarczony dla naszego klienta zestaw kruszący z kruszarką szczękową HJ.50. Zestaw składa się z podajnika, przenośnika, kosza zasobnikowego, ramy nośnej, podestu inspekcyjnego i modułu centralnego sterowania.

W prezentowanej linii kruszącej wykorzystano kruszarkę z serii MAKRUM HJ, która narodziła się z idei innowacyjnego podejścia do konstruowania maszyn. Zgodnie z obecnymi trendami linia HJ zapewnia łatwość obsługi maszyny oraz kompaktową budowę. Kruszarki szczękowe sprawdzają się przy kruszeniu materiałów średnio twardych, jak i twardych, takich jak: diabaz, granit, bazalt czy klinkier. Dzięki specjalnej śrubie możemy z łatwością regulować szczelinę w pełnym zakresie. Specjalna konstrukcja tłumików zapewnia bardziej kulturalną pracę maszyny, a umiejscowienie silnika na ramie tworzy solidną i zwartą konstrukcję. 


Rodzaj materiału, jak i ich gramatura, nie stanowi dla kruszarek HJ trudności, ponieważ daje ona możliwość zastosowania wielu typów szczęk i swobodnej regulacji kąta pochwytu. Trwałe łożyska od sprawdzonych dostawców gwarantują bezpieczeństwo pracy w każdych warunkach i zapewniają komfort użytkowania niezależnie od profilu działalności. 


Segment maszyn krusząco-mielący Grupy Przemysłowej PJP Makrum kontynuuje działania zmierzające do nadania temu obszarowi działalności charakteru przede wszystkim inżynierskiego, stawiając na swoje wysoko wyspecjalizowane produkty. Naszym hasłem przewodnim jest ‘innowacja wsparta doświadczeniem’ – chcemy w nim zawrzeć 150-letnią historię marki oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne, zgodnie z którymi powstają produkty MAKRUM. Jesteśmy wiodącym producentem maszyn krusząco-mielących. To ważny produkt w bogatej historii Grupy PJP MAKRUM.

Modulo Pallet - parking do zadań specjalnych
Działalność Promstahl Ltd na rynku brytyjskim