Dozator taśmowy kruszywa i materiałów sypkich, nad którym pracują specjaliści MAKRUM, to nowa propozycja w naszym katalogu. Konstrukcja dozatora składa się z kosza zasypowego oraz przenośnika taśmowego. Przeznaczony jest do dozowania z określoną wydajnością kruszyw i innych materiałów sypkich o różnej frakcji.  Wyposażenie uwarunkowane jest przeznaczeniem urządzenia.

Dozator w przedstawionej konfiguracji posiada kosz zasypowy o pojemności 5m3 oraz przenośnik taśmowy o wymiarach 650 x 1000 z płynnie regulowaną prędkością. W opcji dodatkowej, dozator może zostać wyposażony w elektrowibrator, wykładziny, zsyp czy inne elementy.

 

 

PROJPRZEM MAKRUM S.A. jest uznanym producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu wydobywczego, chemicznego, cementowego i papierniczego; specjalizuje się również w wytwarzaniu jednostkowych, wyspecjalizowanych konstrukcji stalowych – głównie przemysłowych i magazynowych – o wysokich wymaganiach jakościowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników oraz dbałości o najmniejsze szczegóły w procesie tworzenia jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalizm na każdym etapie inwestycji oraz terminową realizację usług. Nasze obiekty wykonywane są w  oparcie o dokumentację techniczną sporządzaną przez nas samodzielnie lub dostarczoną przez Klienta.

Terminy publikacji raportów okresowych PROJPRZEM MAKRUM w roku 2020
Podsumowanie sytuacji gospodarczej i kondycji przemysłu w roku 2019