Serdecznie zapraszamy do śledzenia i aktywnego udziału w czacie inwestorskim PROJPRZEM MAKRUM S.A., który odbędzie się 2 kwietnia, dwa dni po publikacji wyników spółki za rok 2019. Spółkę reprezentować będzie Prezes Zarządu Piotr Szczeblewski, a rozmowa odbędzie się na łamach najpopularniejszego portalu o tematyce giełdowej – Strefy Inwestorów.

Czat inwestorski rozpocznie się w czwartek, 2 kwietnia, o godzinie 13:00. Strefa Inwestorów umożliwia wcześniejsze zadawanie pytań, udostępniając możliwość przesyłania zapytań o nurtujące kwestie związane ze spółką już teraz, aby w czwartek zasiąść przed ekranem komputera, odebrać odpowiedź i śledzić kwestie poruszane przez innych uczestników, bądź poprowadzić dyskusję z reprezentantem spółki. Zapis czatu po spotkaniu, zostanie opublikowany na łamach Strefy Inwestorów oraz na blogu i stronie internetowej spółki.

Na pytania dotyczące rozwoju, wyników finansowych za rok 2019 i biznesu spółki PROJPRZEM MAKRUM odpowie Prezes Zarządu Piotr Szczeblewski. Pytania do Zarządu przesyłać można za pośrednictwem poniższego linku:

https://strefainwestorow.pl/czaty-inwestorskie-pytania

Czat inwestorski to spotkanie spółki z inwestorami, organizowane za pośrednictwem internetu. Uczestnicy czatu zadają pytania, a przedstawiciele spółki na nie odpowiadają. Czat inwestorski to prawdopodobnie najlepsza metoda interaktywnej komunikacji spółki z inwestorami. Z jednej strony, pozwala inwestorom z całej Polski, a nawet z całego świata zadać pytania przedstawicielom spółki. Z drugiej strony, spółka ma możliwość kontaktu z inwestorami i przekazania w ten sposób najważniejszych informacji i zwrócenia uwagi na najważniejsze kwestie.

Więcej informacji na temat czatu: https://strefainwestorow.pl/artykuly/czaty-inwestorskie/20200331/wyniki-finansowe-2019-projprzem-makrum-piotr-szczeblewski?fbclid=IwAR3t3RtVdgi5rcUSma4N0pKoFznUqaSZsslMlkjOZAe3fgcxAmQsG_OJ2sQ

 

 

Systemy przeładunkowe najprężniejszym segmentem działalności PROJPRZEM MAKRUM w 2019 r.
Ostatni etap rozbiórki fabryki PROJPRZEM MAKRUM