Wózek widłowy to obowiązkowy element wyposażenia magazynów, sklepów i innych obiektów przemysłowych. Dokonując wyboru wózka, stajemy przed dylematem – czy koniecznym jest inwestowanie w nowy egzemplarz? Czy istnieją alternatywy? Promlift proponuje klientom szeroki wybór wózków nowych, używanych, jak i preferencyjną ofertę ich najmu.

W sklepie internetowym Promlift znaleźć można kilkanaście modeli nowych wózków paletowych,  podnośnikowych i czołowych. Promlift dostarcza wózki zarówno pod swoją marką własną, jak również innych, światowych producentów, m.in. Toyoty czy HANGCHA. Zajmujemy się usługami serwisowymi oraz sprzedażą ponad kilku tysięcy części zamiennych. Mamy także propozycje dla klientów, których interesują inne rozwiązania niż zakup nowego wózka.

Model wynajmu, zarówno długoterminowego jak i krótkoterminowego, to dziś jeden z najbardziej rozwijających się obszarów w ramach działalności wózkowej. Jakie są korzyści i zalety takiego modelu? Przede wszystkim to cały szereg korzyści finansowych dla klienta. Najemca wózka nie bierze na siebie ryzyka związanego ze spadkiem wartości urządzenia. Nie ponosi także dużego jednorazowego wydatku na zakup, co jest niezwykle istotne dla przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w biznesie. Jednym z głównych powodów, dla których klienci decydują się na wynajem wózków widłowych jest też stałość kosztów związanych z obsługą i eksploatacją tych maszyn, ponieważ klient płaci stały miesięczny czynsz i dzięki temu jest w stanie zaplanować z góry budżet na dany rok obrotowy.

Cena wynajmu obejmuje stałą opiekę serwisową i obowiązek reakcji w razie awarii, co zabiera z użytkownika wózka dodatkowe koszty związane z eksploatacją. Dzięki wynajmowi klient nie ma problemu z postojem wózka w razie awarii, bo wynajmujący zapewnia klientowi dostęp do wózka zastępczego o zbliżonych parametrach. Klient nie musi martwić się także takimi sprawami jak  rejestracja w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Promlift jako lider branży wyposażenia magazynów ma szerokie doświadczenie w zakresie najmu wózków widłowych i stale powiększa grono klientów współpracujących w oparciu o ten model. Okres i zakres wynajmu specjaliści Promlift dopasowują do planu operacyjnego klienta, pozostawiając mu elastyczność -– w każdym momencie można zwiększyć ilość posiadanego sprzętu, w miarę rozwoju potrzeb swojej firmy. Promlift oferuje od ręki różne rodzaje wózków widłowych przygotowanych pod wynajem, a w przypadku braku na magazynie typu wózka o parametrach oczekiwanych przez klienta, jesteśmy w stanie szybko taki wózek pozyskać z rynku. Oferujemy także specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej maszyny.

Alternatywą dla zakupu nowego wózka jest też wybór wózka używanego z oferty Promlift. Sprzedajemy wózki używane w pakietach – tu odbiorcą są głównie firmy z branży, które je restaurują i sprzedają dalej; możemy również przygotować używany wózek pod klienta i sprzedać go z gwarancją. Czy zakup używanego wózka jest bezpieczny? Oczywiście, ale tylko wtedy gdy kupuje się taki wózek od sprawdzonego dostawcy, a takim jest z pewnością Promlift. Współpraca z firmą cieszącą się zaufaniem rynku, eliminuje większość ryzyka związanego z zakupem używanego wózka.

Październikowy newsletter spółki PJP MAKRUM
Rekordowa liczba zamówień – jaki produkt z Polski tak dobrze sprzedaje się na świecie?