Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W trzydziestym piątym odcinku rozmawiamy o wynikach, działalności i perspektywach spółki przemysłowej PJP Makrum.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym piątym odcinku zaproszono do udziału Piotra Szczeblewskiego, prezesa zarządu PJP Makrum S.A. oraz Dariusza Szczechowskiego, wiceprezesa zarządu tej spółki, wraz z którymi omówieniem bieżących kwestii zajął się członek zarządu i CFO Grupy Kapitałowej IMMOBILE, Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Oprócz omówienia świeżo opublikowanych wyników PJP Makrum za rok 2020, opowiedziano o rozwoju sprzedaży w minionym roku, rozbudowie zakładu produkcyjnego oraz planach na maksymalne wykorzystanie kanałów sprzedaży. Zachęcamy do pozostania z nami do końca odcinka, gdzie na widzów czeka wisienka na torcie od Piotra Fortuny!

Tematy odcinka:
0:00 Wstęp
1:13 Omówienie wyników
5:22 Rozwój sprzedaży w 2020 roku
12:00 Rozbudowa zakładu produkcyjnego
19:03 Co dalej? Maksymalne wykorzystanie kanałów sprzedaży
30:55 Wisienka na torcie od Piotra Fortuny

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Webinar Piotra Szczeblewskiego i PJP Makrum z Portalem Analiz (video)
Rekordowe wyniki w niesprzyjającym otoczeniu rynkowym – PJP Makrum publikuje sprawozdanie za rok 2020