Parkingi Modulo były od początku kojarzone z przyszłością, dlatego najbardziej cieszą nas realizacje w nowoczesnych i futurystycznych lokalizacjach. Już niedługo w takim wyjątkowym miejscu – niemiecko-francuskim centrum Europäisches Forum am Rhein zaimplementowane zostaną systemy Single i Dual Platforms.
 

źródło: https://www.forum-am-rhein.eu

 
Systemy parkingowe Single i Dual Platforms zainstalowane będą w zaprojektowanym przez Jürgena Grossmanna budynku położonym na Renem przy granicy niemiecko-francuskiej, który łączy w sobie sztukę, kulturę, kreatywność i know-how. Architekt, będący równocześnie inwestorem wartego 14 mln euro projektu, postanowił stworzyć multifukcyjne forum, w którym znajdą się m.in. siedziba Baal Novo Theater Eurodistrict, dwie restauracje, piekarnia, przestrzeń biurowa o międzynarodowej randze z widokiem na marinę oraz parking. W jego w ramach pracownikom i gościom obiektu służyć będą 34 wygodne miejsca parkingowe na platformach Modulo.
 

źródło: https://www.forum-am-rhein.eu

źródło: https://www.forum-am-rhein.eu

 
Spośród szerokiej oferty spółki MODULO Parking, inwestor zdecydował się na zastosowanie systemów parkingowych Modulo Platforms w wariantach Single i Dual.
 
 
Systemy parkingowe MODULO PLATFORMS powielają miejsca parkingowe w sposób niezależny, co czyni je rozwiązaniami bardzo wygodnymi w użytkowaniu. Wersja Single podwaja dostępne miejsce parkngowe, a Dual pozwala na zaparkowanie nawet czterech aut jednocześnie. Wjazd i wyjazd każdym z nich nie jest uzależniony w żaden sposób od pozostałych. System wykorzystując niewielką powierzchnię pozwala w łatwy sposób podwoić ilość dostępnych miejsc parkingowych bez konieczności rozbudowy budynku w górę. Dostępnych jest wiele wariantów wysokościowych – nawet dla pojazdów o wysokości 2 m. System dedykowany jest do wszelkich hal garażowych i garażów podziemnych. To najlepsze rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ogranicza nas głębokość wykopu czy wysokości pomieszczenia.
 
 
Wyburzenia na terenie bydgoskiej fabryki PROJPRZEM MAKRUM
Komentarz video do wyników spółki za 1 półrocze 2019