Zapraszamy na drugi podcast PJP Makrum S.A.! W tym odcinku zarząd, Piotr Szczeblewski oraz Dariusz Szczechowski, goszczą przedstawicieli swojej spółki zależnej Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. O pracy w budownictwie, wpływie lockdownu na branżę, planach, rozwoju oraz czynnikach które wpłynęły na rekordowe wyniki segmentu budownictwa przemysłowego, rozmawiają z Prezesem Dariuszem Paprzyckim oraz Wiceprezesem Dariuszem Gugałą.

Publikacja podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Inicjatywę tę zapoczątkował zarząd spółki matki PJP Makrum – Grupy Kapitałowej IMMOBILE, publikując cotygodniowe omówienie bieżącej sytuacji. Zachęcamy do subskrybowania profilu GK IMMOBILE na Youtube oraz Facebooka PJP Makrum, gdzie znaleźć można wszystkie podcasty oraz filmiki z realizowanych inwestycji i zakładu produkcyjnego PJP Makrum w Koronowie.

Tematy:
0:27 – co wpłynęło na wyniki za I półrocze 2020?
3:50 – wpływ lockdownu na pracę segmentu budownictwa
7:14 – dlaczego budownictwo przemysłowe/ czym podyktowany był wybór lokalizacji oddziałów spółki?
9:32 – rozwój oddziałów, budowa zespołu
13:11 – plany rozwoju na kolejne lata
16:49 – efekty synergii pracy w grupie kapitałowej
17:53 – co w tym momencie dzieje się w Projprzem Budownictwo?

Oglądaj również podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE:
https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

A już za dwa tygodnie zarząd zaprosi do siebie przedstawicieli spółki PROMStahl, z którymi rozmawiać będą o segmencie systemów przeładunkowych – zapraszamy!

Przykłady ostatnich realizacji maszyn Makrum
Video - jak przystosowano zakład produkcyjny PJP Makrum do nowych wytycznych?