Przedstawiamy zdjęcia pierwszych automatycznych systemów parkingowych Modulo, które realizowane są na bydgoskim osiedlu Platanowy Park. Przypominamy, że generalnym wykonawcą inwestycji jest lider segmentu deweloperskiego Grupy Kapitałowej IMMOBILE, spółka CDI Konsultanci Budowlani. Już niebawem do użytku oddanych zostanie 117 z 371 miejsc planowanych w aktualnie realizowanych etapach.

W ostatnich tygodniach, Modulo Parking Sp. z o.o., zrealizowała 14 platform przesuwnych Modulo SLIDE na jednej z inwestycji innego dewelopera w Bydgoszczy. Platformy umożliwią podwojenie miejsc parkingowych w hali garażowej. W Bydgoszczy systemy parkingowe MODULO będzie można znaleźć już w czterech różnych obiektach.

Zaczynając kilka lat temu prace nad Systemami Parkingowymi MODULO naszym głównym założeniem było stworzenie szerokiej gamy produktów. Takiej, która zainteresuje zarówno użytkowników indywidualnych, jak i architektów czy deweloperów. Priorytetowe było więc zaprojektowanie zróżnicowanych rozwiązań: zależnych oraz niezależnych platform parkingowych.

Dziś nasze parkingi znajdują się przede wszystkim na dużych osiedlach czy w hotelach. Nie brakuje jednak również klientów indywidualnych. Mamy świadomość, że tych ostatnich będzie jeszcze więcej. Po pierwsze, z uwagi na rosnącą liczbę samochodów przypadających na jedno gospodarstwo domowe. Po drugie, ze względu na wygodę i coraz bardziej świadome wykorzystywanie każdego metra przestrzeni – zamiast budować duży garaż możemy część z tej przestrzeni przeznaczyć na przykład na ogródek, miejsce do grillowania lub mini plac zabaw dla dzieci.

Rekomendacja Zarządu Spółki w sprawie wypłaty dywidendy
Młyn sitowy i kruszarka walcowa