BUDMA to największe targi w branży budownictwa i architektury organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Corocznie gromadzą czołowych polskich reprezentantów tej branży, a wśród nich spółkę MODULO Parking, która podczas tego wydarzenia zaprezentuje się już po raz kolejny.

Marka MODULO będąca częścią Grupy Przemysłowej PROJPRZEM MAKRUM S.A. to dostawca rozwiązań w zakresie nowoczesnego parkowania. Podczas targów BUDMA spotkać ją będzie można przy stoisku 17 w pawilonie nr 5. Odwiedzający będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z ofertą MODULO, ale również jedną z tych nowoczesnych platform parkingowych zobaczyć. Zapraszamy!

Odbywające się w dniach 4-7 lutego w Poznaniu Targi BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to miejsce spotkań i dyskusji dla czterech głównych grup profesjonalistów: handlowców, architektów, fachowców oraz inwestorów. BUDMA przyciąga rokrocznie kilkadziesiąt tysięcy specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkaniami biznesowymi.

Automatyczne systemy parkingowe Modulo to nie tylko antidotum na problem parkowania w zatłoczonych centrach miast czy wygodne rozwiązanie dla deweloperów i parkingów przydomowych, pozwalające rozszerzyć dostępną przestrzeń parkingową. To również doskonała metoda wyeksponowania pojazdów dla dealerów samochodowych czy ich prezentacji podczas imprez motoryzacyjnych, z uwagi na wyniesienie górnego poziomu parkingu na wysokość. Ponadto parkingi MODULO zapewniają łatwość obsługi i bezpieczeństwo – zarówno dla użytkownika jak i zaparkowanych pojazdów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów hydraulicznych automatyczne systemy parkingowe MODULO są całkowicie przyjazne środowisku.

Styczniowy newsletter spółki Projprzem MAKRUM
Rynek magazynowy w Polsce kontynuuje dynamiczny rozwój