Modulo Parking Sp. z o.o., zrealizowała kolejne 9 systemów parkingowych Modulo w naszym rodzinnym mieście. Platformy Modulo POLO umożliwią podwojenie miejsc parkingowych w hali garażowej a ich szerokość to dokładnie 2,5 m, a więc tylko tyle, ile wymaga jedno, standardowe miejsce parkingowe.

MODULO POLO to System Parkingowy przeznaczony dla obiektów wymagających niewielkiej ilości miejsc parkingowych, na przykład: małych firm, szpitali czy niewielkich hoteli. Świetnie sprawdzi się również w przydomowym garażu. Jest on niezwykle łatwy w obsłudze i wygodny w użytkowaniu. Co więcej –jego szerokość to dokładnie 2,5 m, a więc tylko tyle, ile wymaga jedno, standardowe miejsce parkingowe. Dodatkowo istnieje możliwość indywidualnego doboru wysokości. Jedną z zalet Systemu Parkingowego POLO jest również fakt, że obrys platformy obejmuje całe miejsce parkingowe poniżej, co stanowi dodatkową osłonę dla znajdującego się tam samochodu.

Zaczynając kilka lat temu prace nad Systemami Parkingowymi MODULO naszym głównym założeniem było stworzenie szerokiej gamy produktów. Takiej, która zainteresuje zarówno użytkowników indywidualnych, jak i architektów czy deweloperów. Priorytetowe było więc zaprojektowanie zróżnicowanych rozwiązań: zależnych oraz niezależnych platform parkingowych. Dziś nasze parkingi znajdują się przede wszystkim na dużych osiedlach czy w hotelach. Nie brakuje jednak również klientów indywidualnych. Mamy świadomość, że tych ostatnich będzie jeszcze więcej. Po pierwsze, z uwagi na rosnącą liczbę samochodów przypadających na jedno gospodarstwo domowe. Po drugie, ze względu na wygodę i coraz bardziej świadome wykorzystywanie każdego metra przestrzeni – zamiast budować duży garaż możemy część z tej przestrzeni przeznaczyć na przykład na ogródek, miejsce do grillowania lub mini plac zabaw dla dzieci.

 

Czerwcowy newsletter spółki Projprzem Makrum
Projprzem Budownictwo z następną dużą umową