Dozownik celkowy to kolejna maszyna, nad którą pracujemy w ostatnim czasie. Zostanie przygotowany dla wiodącego producenta materiałów budowlanych z siedzibą na Kujawach. Dozownik będzie miał zastosowanie w linii technologicznej przy procesie dozowania i przesyłu materiału sypkiego, w tym przypadku potrzebnego do produkcji klinkieru.

Maszyna wykonana została w zakładach produkcyjnych Makrum, według specyficznych wymagań klienta końcowego. W trakcie fabrykacji przy konsultacji z klientem wprowadzono szereg rozwiązań poprawiających funkcjonalność i obsługę dozownika w stosunku do wersji pierwotnej. Mamy nadzieję, że pozytywny efekt współpracy w trakcie tego projektu przełoży się na kolejne realizacje w przyszłości.

Specjaliści MAKRUM dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim produktom i usługom najwyższą jakość i niezawodną trwałość. Doświadczenie w realizacji specjalistycznych projektów oraz bogata lista referencji świadczą, że potrafią one spełnić wymagania każdego Klienta. Naszym hasłem przewodnim jest ‘innowacja wsparta doświadczeniem’ – chcemy w nim zawrzeć 150-letnią historię marki oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne, zgodnie z którymi powstają produkty MAKRUM. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy wiodącym producentem maszyn krusząco-mielących. To ważny produkt w bogatej historii Grupy PROJPRZEM MAKRUM S.A.

 

Podsumowanie sytuacji gospodarczej i kondycji przemysłu w roku 2019
Grudniowy newsletter spółki PROJPRZEM MAKRUM