ZŁOTA STRONA EMITENTA jest konkursem organizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Swoją renomą na stałe wpisał się w świadomość spółek i inwestorów – w tym roku odbywa się już XIII jego edycja. Ma na celu wyłonienie najlepszej strony internetowej spółki giełdowej. Ocenie podlegają witryny spółek polskich, jak i zagranicznych notowanych na GPW w Warszawie oraz rynku New Connect.

Zakończony został I etapu Konkursu Złota Strona Emitenta XIII, w którym zostało ocenionych 164 stron internetowych spółek giełdowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym na rynku NewConnect. W tym roku po raz kolejny spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza strona internetowa www.projprzem.com przeszła do II etapu tegorocznej edycji konkursu w obu kategoriach!

“Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych,  jako organizacja ekspercka, dąży do szerzenia i wymiany wiedzy umożliwiającej rozwój rynku kapitałowego oraz wspiera działania służące lepszej komunikacji z inwestorami i innymi uczestnikami obrotu giełdowego. W związku z powyższym, dokładamy wszelkich starań, aby Konkurs promował strony internetowe jako przyjazne i efektywne formy komunikowania się pomiędzy spółkami a inwestorami i akcjonariuszami” – tak o idei konkursu mówi dr Mirosław Kachniewski, Prezes Stowarzyszenia.

Regulamin Konkursu, harmonogram oraz szczegółowe informacje nt. Złotej Strony Emitenta XIII są dostępne na stronie internetowej www.zse.seg.org.pl

Mobilna wersja Granulatora Destruktu Asfaltowego
Odnowiona wersja kruszarki walcowej