Serdecznie dziękujemy wszystkim Akcjonariuszom PJP Makrum za kolejny rok z naszą spółką. Dokładamy wszelkich starań, aby poprzez odpowiednie decyzje, zwiększać jej wartość dla naszych Akcjonariuszy. Zmienność rynku kapitałowego oraz zawirowania społeczno-gospodarcze ostatniego roku sprawiają, że wykresy kursów akcji większości spółek zachowują się nieprzewidywalnie. Naszej spółce w minionym roku, udało się jednak wypracować wzrost.

W 2020 roku stopa zwrotu z inwestycji w akcje PJP Makrum wyniosła ponad 21%. Miniony rok otworzyliśmy z wartością 13,70 zł, a zamknęliśmy z ceną na poziomie 16,10 zł. Kurs akcji na przełomie kwietnia i maja zanotował najniższe wartości w skali roku, zaś na swoje wyżyny wzniósł się we wrześniu. Najwyższą średnią ceną za jedną akcję PJP Makrum było 19,50 zł, odnotowane 14 września.

Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie nam wszystkim, a przede wszystkim gospodarce, powrót do dawnego funkcjonowania. Mimo, iż wydarzenia 2020 roku nie odcisnęły znacznego piętna na branżach reprezentowanych przez PJP Makrum i nie wywarły dużego wpływu na wolumenie sprzedaży naszych produktów i usług, życzymy sobie oraz Państwu długo oczekiwanej przez wszystkim ‚normalności’, swobody podróżowania, spotykania się i prowadzenia relacji biznesowych.

Grudniowy newsletter spółki PJP MAKRUM
Nowoczesne rozwiązania parkingowe w Platanowym Parku