Zapraszamy na siódmy podcast PJP Makrum S.A. zatytułowany PROMStahl Ltd – our activity in UK. Tym razem Piotr Szczeblewski oraz Dariusz Szczechowski goszczą Toma Langley i Paula Harrisona reprezentujących angielską spółkę z sektora systemów przeładunkowych oraz Shauna Westgate’a z Prom Export. Zaproszeni gości opowiedzą genezie powstania spółki, swoim doświadczeniu w branży, oddziale w Wielkiej Brytani, specyfice jego funkcjonowania oraz Brexicie i innych zagadnieniach.

Zgodnie z tematyką podcastu, rozmowa została zrealizowana w większości w języku angielskim. Odcinek ten kończy serię podcastów poświęconą sektorowi systemów przeładunkowych i spółkom brandu PROMStahl.

Publikacja podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Inicjatywę tę zapoczątkował zarząd spółki matki PJP Makrum – Grupy Kapitałowej IMMOBILE, publikując cotygodniowe omówienie bieżącej sytuacji.

Dla naszych słuchaczy mamy także niespodziankę – podcasty są już dostępne na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej platformie – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki, a już niebawem uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Bohater odcinka: https://promstahl.com/uk/

Oglądaj również podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

 
Nowoczesne rozwiązania parkingowe w Platanowym Parku
Listopadowy newsletter spółki PJP MAKRUM