Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W najnowszym odcinku omawiamy wyniki PJP Makrum S.A. za III kwartały 2021 roku .

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W 66. odcinku Mikołaj Jerzy zaprosił dwójkę gości – Piotra Szczeblewskiego, Prezesa Zarządu PJP Makrum S.A. oraz Piotra Fortunę, Dyrektora Finansowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. Podczas rozmowy opowiedziano jak spółka reprezentująca segment przemysłowy radziła sobie w III kwartałach 2021 roku, omawiając świeżo opublikowane sprawozdanie finansowe za ten okres. Dyskutowano także na temat perspektyw segmentów PJP Makrum – systemów przeładunkowych, maszyn i budownictwa przemysłowego.

 

👉Tematy odcinka:

0:00 Omówienie sprawozdania finansowego – marże, przychody, zapasy
17:10 Przyszłość – sektor przeładunków
23:01 Przyszłość – maszyny: Makrum, Modulo, Promlift
30:23 Przyszłość – budownictwo przemysłowe

👉Link do webinaru z Portalem Analiz, który odbędzie się 23.11 o godzinie 11:00
👉Link do dokumentów sprawozdania 3Q2021

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji Grupy Kapitałowej IMMOBILE z rynkiem i akcjonariuszami już od ponad roku. 

NIESPODZIANKA! Dla naszych słuchaczy wszystkie odcinki są dostępne także na najpopularniejszych platformach podcastowych! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google: 

Spotify
Soundcloud
Podcasty Google

Poprzednie odcinki podcastów
 Zachęcamy do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii!

Zapis webinaru z Portalem Analiz
Wyniki Grupy Przemysłowej PJP Makrum za III kwartały 2021 r.