Wejście spółki Promlift w skład Grupy PJP Makrum, pozwoliło myśleć o rozwoju w szerokich perspektywach. Przez cały czas rozbudowujemy ofertę, tak aby w jak najlepszy sposób spełniała oczekiwania naszych klientów. Wśród szerokiego wachlarza produktów Promlift, znalazł się także najpopularniejszy rodzaj wózków widłowych – wózki paletowe ręczne, które w najnowszym video prezentuje Adam Walczak.

Promlift to nowa spółka w Grupie Przemysłowej PJP MAKRUM. Oferta firmy obejmuje przede wszystkim wózki widłowe, ale również kompleksowe wyposażenie magazynów: szafy, regały (paletowe, półkowe, wspornikowe) czy antresole. Rozwój branży logistycznej oraz magazynowej spowodował duże zapotrzebowanie na wózki widłowe. Promlift dostarcza wózki zarówno pod swoją marką, ale również innych, światowych producentów m.in. Toyoty czy Clark. Zajmujemy się również usługami serwisowymi oraz sprzedażą ponad kilku tysięcy części zamiennych.

Oferta Promlift stanowi uzupełnienie i rozwinięcie istniejącej oferty Grupy Przemysłowej PJP MAKRUM S.A. Razem ze spółką Projprzem Budownictwo specjalizującą się w budownictwie przemysłowym i magazynowym oraz PROMStahl wyposażającą magazyny w kompleksowe systemy przeładunkowe, najnowszy podmiot Grupy zapewni jeszcze lepszą, rozbudowaną i bardziej kompleksową ofertę uzupełniających się produktów i usług w obrębie branży magazynowej.

 

 
Realizacja Promstahl dla klienta z branży piekarniczej
Czerwcowy newsletter spółki PJP MAKRUM