Ponad 150 osób, w tym reprezentanci PROJPRZEM MAKRUM, wzięło udział w X konferencji Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku, która odbyła się 12-13 czerwca w Krakowie. Organizatorem imprezy jest BMP – wydawca magazynu “Surowce i Maszyny Budowlane” oraz portalu kieruneksurowce.pl.

Konferencja podzielona została na cztery wiodące bloki tematyczne: maszyny i urządzenia w kopalniach, optymalizacja i bezpieczna produkcja, jakość kruszyw oraz najnowsza technologia. Dwudniowe spotkanie, które miało wymiar naukowo-techniczny, zgromadziło licznych przedstawicieli branży kruszyw oraz środowisko akademickie.

Dla nas była okazja nie tylko do wymiany doświadczeń i odbycia ciekawych rozmów, ale też możliwość spotkania z naszymi klientami w okolicznościach nieco innych niż w kopalni czy przy linii produkcyjnej. Z uwagą wysłuchaliśmy referatów, szczególnie tych dotyczących nowoczesnych rozwiązań. Jako producent maszyn kruszących jesteśmy żywo zainteresowani tym, co dzieje się na rynku. Odwiedzającym nasze stoisko, prezentowaliśmy szeroką ofertę produktową MAKRUM, która w dużej mierze dedykowana jest właśnie branży kruszyw. 

W tym roku konferencja obchodziła swój jubileusz, odbywając się już po raz dziesiąty. Jak zawsze nie zabrakło referatów specjalistów, wypowiedzi ekspertów, ofert firm i ich stoisk wystawowych, wielu spotkań, ciekawego wieczoru tematycznego, a także wycieczki naukowo-technicznej – tym razem do kopalni Brzegi, należącej do honorowego gospodarza tej edycji konferencji – Krakowskich Zakładów Eksploatacji Kruszywa.

 

foto: https://www.kieruneksurowce.pl/konferencja,2050,55935.html

150 urodziny MAKRUM - część 3: powstanie Grupy PROJPRZEM MAKRUM S.A.
Majowy newsletter spółki PROJPRZEM MAKRUM