Wyposażenie magazynów – tak nazywa się najnowszy segment działalności, który w bieżącym roku dołączył do struktury działalności Grupy Przemysłowej PJP Makrum. Reprezentuje go spółka PROMLift Sp. z o.o. Realizuje ona zadania z zakresu wyposażenia magazynu oraz dystrybucji oraz wynajmu wózków widłowych, paletowych i podnośników.

Promlift to nowa spółka w Grupie Przemysłowej PJP Makrum. Oferta firmy obejmuje przede wszystkim wózki widłowe, ale również kompleksowe wyposażenie magazynów: szafy, regały (paletowe, półkowe, wspornikowe) czy antresole. Rozwój branży logistycznej oraz magazynowej spowodował duże zapotrzebowanie na wózki widłowe. Promlift dostarcza wózki zarówno pod swoją marką własną, ale również innych, światowych producentów m.in. Toyoty czy Clark. Zajmuje się również usługami serwisowymi oraz sprzedażą ponad kilku tysięcy części zamiennych.

Jednym z ostatnich projektów Promlift było dostarczenie regałów paletowych do dużego zakładu produkcyjnego. Regały paletowe świetnie sprawdzają się również w centrach logistycznych, hurtowniach, czy magazynach, gdzie składowane są półprodukty. Modułowość systemu pozwala łatwo go zmontować, zdemontować oraz rozbudować w razie potrzeby. System wykorzystywany jest też do pomostów regałowych.

Wśród wózków, które w ostatnich miesiącach dostarczyliśmy klientowi, znalazła się między innymi taka imponująca maszyna o udźwigu 4500 kg:

Oferta związana z logistyką magazynową stanowi uzupełnienie i rozwinięcie istniejącej oferty Grupy Przemysłowej PJP MAKRUM S.A. Razem ze spółką Projprzem Budownictwo specjalizującą się w budownictwie przemysłowym i magazynowym oraz PROMStahl wyposażającą magazyny w kompleksowe systemy przeładunkowe, nowy podmiot zapewni jeszcze lepszą, rozbudowaną i bardziej kompleksową ofertę uzupełniających się produktów i usług w obrębie branży magazynowej.

Wejście spółki w skład PJP Makrum pozwoliło myśleć o rozwoju w szerokich perspektywach. Przez cały czas rozbudowujemy ofertę, tak aby w jak najlepszy sposób spełniała oczekiwania naszych klientów. Wkrótce uruchomiony zostanie sklep internetowy, który pozwoli na jeszcze łatwiejszy proces zakupowy. Będzie można w nim znaleźć kilkanaście modeli wózków paletowych i podnośnikowych marki Promlift.

Aktualny katalog Grupy PJP Makrum
Lipcowy newsletter spółki PJP MAKRUM