O Firmie

O firmie

Grupa kapitałowa Projprzem S. A. funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Obecnie to dynamicznie rozwijająca się spółka na międzynarodowym rynku, w ponad 30 krajach, na 3 kontynentach. Współpraca z rynkiem inwestycyjnym polega na działaniu w trzech segmentach: generalne wykonawstwo (budownictwo przemysłowe), produkcja i sprzedaż systemów przeładunkowych oraz konstrukcje stalowe. Wyróżniającą cechą spółki, tworzącą jej konkurencyjność, jest synergia powyższych segmentów dla pełniejszego i bardziej efektywnego zaspokajania potrzeb rynku.


Systemy Przeładunkowe

dokiGrupa Kapitałowa Projprzem S.A. posiada bardzo silną pozycję na rynku europejskim jako jeden z czołowych dostawców platform przeładunkowych. W celu sprzedaży kompletnych systemów przeładunkowych powołano dwie spółki: PROMStahl Polska Sp. z o.o., odpowiedzialna za sprzedaż w Europie Środkowo-Wschodniej oraz PROMStahl Gmbh, odpowiedzialna za sprzedaż w Europie Zachodniej.


Konstrukcje stalowe

mostGrupa Kapitałowa Projprzem S.A. dysponuje dużym rozwojowym potencjałem produkcyjnym w zakresie wytwarzania konstrukcji stalowych. Posiadamy dwa certyfikowane Zakłady Produkcyjne w Koronowie i Sępólnie Krajeńskim. Realizujemy zamówienia dla segmentu chemicznego, energetycznego i ochrony środowiska.


Budownictwo

2013-05-17-502PROJPRZEM S.A. posiada ugruntowaną pozycję na rynku jako Generalny Wykonawca obiektów przemysłowych, hal magazynowych, produkcyjnych, obiektów biurowych, w oparciu o konstrukcje stalowe wytwarzane we własnych zakładach konstrukcyjnych. Realizujemy inwestycje budowlane w segmencie przemysłowym, energetyki oraz ochrony środowiska.