Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to największe targi w branży budownictwa i architektury organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Corocznie gromadzą czołowych polskich reprezentantów tej branży.  Tegoroczna edycja Budmy tradycyjnie zgromadziła tłumy odwiedzających. Wśród wystawców znaleźć można było imponujące stoisko MODULO Parking.

Odbywające się w dniach 4-7 lutego w Poznaniu Targi BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to miejsce spotkań i dyskusji dla czterech głównych grup profesjonalistów: handlowców, architektów, fachowców oraz inwestorów. BUDMA przyciąga rokrocznie kilkadziesiąt tysięcy specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkaniami biznesowymi.

MODULO kolejny rok z rzędu zdobyło nagrodę za zaprezentowane na Targach stoisko. Wystawiony został system Modulo Slant, który przystosowany został tak, by na żywo pokazać zasady jego działania. Ruchome urządzenie wzbudzało dodatkowe zainteresowanie uczestników. Podczas wydarzenia reprezentanci MODULO odbyli wiele rozmów i jak sami przyznali rozpoznawalność marki zwiększa się co roku. Prezes Piotr Szczeblewski udzielił również wywiadu do programu branżowego “Na Osi”.

Automatyczne systemy parkingowe Modulo to nie tylko antidotum na problem parkowania w zatłoczonych centrach miast czy wygodne rozwiązanie dla deweloperów i parkingów przydomowych, pozwalające rozszerzyć dostępną przestrzeń parkingową. To również doskonała metoda wyeksponowania pojazdów dla dealerów samochodowych czy ich prezentacji podczas imprez motoryzacyjnych, z uwagi na wyniesienie górnego poziomu parkingu na wysokość. Ponadto parkingi MODULO zapewniają łatwość obsługi i bezpieczeństwo – zarówno dla użytkownika jak i zaparkowanych pojazdów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów hydraulicznych automatyczne systemy parkingowe MODULO są całkowicie przyjazne środowisku.

Trwa realizacja systemów przeładunkowych w magazynach LG Chem
Styczniowy newsletter spółki Projprzem MAKRUM