BLOG

Projprzem Trends. O branży z branży

Szanowni Państwo – informujemy, że już wkrótce swoje funkcjonowanie rozpocznie blog Projprzem Trends. O branży z branży.

Chcemy Państwu dostarczać ważnych dla Waszych biznesów informacji na temat zachowań rynku i prognoz oraz na temat działalności naszej spółki. W ten sposób zamierzamy zbudować z Wami jeszcze głębsze relacje biznesowe, ponieważ jesteśmy przekonani, że dobra komunikacja i sprawny przesył rzetelnych informacji to dzisiaj oczywista podstawa budowania efektywnych biznesów.

Blog będzie poświęcony branży, w której Grupa Kapitałowa Projprzem S.A. prowadzi swoją działalność od 1990 roku; warto zaznaczyć, że historia firmy sięga aż 1948 roku. Trzy segmenty działalności to trzy możliwości dla dzisiejszych inwestorów:

  • - budownictwo przemysłowe,
  • - systemy przeładunkowe,
  • - konstrukcje stalowe.

 

Nasza spółka efektywnie wykorzystuje potencjał jaki dostarcza synergia zebranego przez lata doświadczenia, wiedzy zarówno inżynierskiej, jak i managerskiej. Kapitał ten daje nam możliwość stawiania hipotez oraz prognozowania.

Spółka Projprzem S.A. jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 1999 roku. W roku 2016 weszła w struktury segmentu przemysłowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE, co w zdecydowany sposób przyśpiesza jej rozwój.

Mamy nadzieję, iż blog stanie się dla Was źródłem cennych wiadomości, a także kanałem komunikacyjnym pomiędzy Państwem a naszą spółką.

Dział Relacji Inwestorskich,

Projprzem S.A.